Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WEGETARIAŃSKA KUCHNIA POŁUDNIA HISZPANII I WYSP

28 stycznia, 2023 -10:00 - 14:00

250 zł

Pan con tomate – aromatyzowana czosnkiem grzanka z soczystymi i dojrzałymi pomidorami, skąpana w oliwie z oliwek extra virgin

Salmorejo corobes – aksamitny chłodnik z pomidorów, oliwy z oliwek Extra Virgen z nutą aromatycznego octu z wina Jerez/Sherry. Tradycyjne danie pochodzące z Kordoby w Andaluzji.

Garbanzos con espinacas – Pochodząca z Sewilli rozgrzewająca duszona ciecierzyca ze szpinakiem. Andaluzyjskie danie o arabskim rodowodzie – pachnące orientem, o delikatnej kwasowości i porządnej dawce czosnku.

Tapas: Papas Arrugadas – gotowane ziemniaczki z chrupiącą skórką z soli, przystawka, którą spotkamy na wszystkich wyspach Archipelagu Wysp Kanaryjskich

Mojo Picón – pikantny sos tworzony na bazie oleju, octu i czerwonych ostrych papryczek, stanowi idealne uzupełnienie wielu kanaryjskich przekąsek m.in. do papas arrugadas

Mojo Verde – zielony sos na bazie kolendry, kuminu, zielonej papryki czy oliwy z oliwek extra virgin, kolejna ikona

Napój: Barraquito – wielowarstwowa kawa z Wysp Kanaryjskich z mleczkiem skondensowanym i nieoczywistym akcentem w postaci likieru 43.

Szczegóły wydarzenia

Szczegóły

28 stycznia, 2023

10:00 - 14:00

250 zł brutto (w tym 23% vat)

Organizator

Adrian Stojewski

Other

do 16

Wszyscy uczestnicy podczas zajęć otrzymają fartuch, niezbędne materiały do przygotowania potraw, wodę, kawę i herbatę. Po wspólnym gotowaniu szkolący się będą mogli skosztować swoich potraw przy wspólnym stole, a nadmiar zabrać ze sobą. Zapraszamy!

Zastrzegamy sobie możliwość odwołania lub przeniesienia warsztatów na inny termin z przyczyn losowych lub niezebrania minimalnej liczby uczestników na 3 dni przed zaplanowanym terminem warsztatów.
Oferta innego terminu lub zwrot opłaty w wybranej formie przez uczestnika (voucher lub zwrot na konto).

Jesteś zainteresowany?

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą aby potwierdzić możliwość udziału.

Zapisy oraz więcej informacji na:
kontakt@studiobataty.pl

W przypadku niezebrania minimalnej liczby uczestników warsztatów, mogą one zostać odwołane.

    * - pole wymagane